ארכיון הקטגוריה: מופעים

מופע אופניים בסגנון "טריאל"

הצוות המקצועי של בייקונטרול גמיש ופתוח לכל רעיון ושיגעון של קהל לקוחותיו. כאומני-רכיבה, השואפים לביצוע מושלם בכל תרגיל ותרגיל, אנו מודעים לכך שגם את או אתה חפצים באירוע מושלם. הן בתזמון הנכון, בהופעה הנכונה ובאווירה המתאימה לאירוע שלך.

כל מופע נבנה בהתאם לאופי האירוע, ולגודל הפיזי של מתחם המופע. המופע מותאם גם לחתך הגילאים של הקהל ולאופיו, ובונה את המתח אט אט.  החל מהסברים מקצועיים על הרכיבה עצמה ועד להתפוצצות מחשמלת של  שיא המופע- עם קפיצות מסמרות שיער ברכיבת סגנון חופשי של כל רוכב ורוכב.

ביכולתנו להופיע באירועים קטנים עד גדולים, באולמות סגורים ובמקומות פתוחים –  YOU NAME IT. אנו  נתאים את עצמנו בסנכרון מושלם עם שאר הצוותים הפזורים בשטח , ועם כל הלוגיסטיקה הנחוצה לכך. לנו הניסיון והרצון לספק לך את האירוע המושלם!

 

המופע מתאים בכל מקום ונייד לכל הארץ – ימי הולדת ובר מצוות, פסטיבלים וימי כיף, השקת מוצר או פתיחת חנות, אנחנו שם בשבילכם…

 

לפרטים נוספים השאירו פרטים כאן

או חייגו ל 054.9408969

 

(galleries are shown on full posts only)

מופע "סירקופניים" – האחים בר-בר

 

מה קורה כאשר מחברים פעלולי אופניים בסגנון טריאל עם אומנויות הקרקס; ג'אגלינג, להטוטנות וליצנות תאטרלית?

 צמד האחים זיו ותום בר יוצרים מופע משותף בשילוב שטרם נראה כמותו בארץ… החל מליצנות תאטרלית ועד יכולות טכניות גבוהות בשליטה על אופניים, ג'אגלינג, אקרובאלנס ולהטוטנות אש.

המופע מתאים לכל הגילאים – צחוק, התרגשות, תדהמה והנאה מובטחים.

מופע פעלולים וקפיצות אופניים מרהיבות בשילוב ג'אגלינג ולהטוטנות, המופע יכלול קטעים המותאמים לגיל הקהל, כמו גם מופע אש מדהים  – המופע מבוצע ע"י צוות מקצועי ומנוסה, זיו ותום – האחים בר.

מספר קטעים רב בכל מופע הכולל פעלולים נועזים עם רמת קושי עולה, תרגילי שליטה וטכניקה מרתקים, פעלולים בצוות ויחיד, הפתעות ורגעי שיא בלתי נשכחים, דיאלוג אקטיבי עם הקהל, קריינות ומתן הסברים קצרים בכל קטע.

 זיו בר – אומן במה המתמחה בליצנות תאטרלית, ג'אגלינג ולהטוטנות אש עם ותק של 20 שנה.

תום "טריאל" בר – אמן רכיבת טריאל, שיווי משקל ושליטה באופניים.

משך המופע כ 40 דקות בקירוב ומתאים בכל מקום ולכל אירוע.

 

לפרטים נוספים והצעת מחיר למופע "סירקופניים"

השאירו פרטים כאן

או חייגו ל תום: 054.9408969  | זיו: 052.6611911

 

 

(galleries are shown on full posts only)