פרופיל – תום "טריאל" בר

 

שם: תום "טריאל" בר

אני אוהב אופניים, חי כדי לרכב ורוכב כדי לחיות. לאחר שזה נאמר כל השאר כבר יותר קל:
בגיל 14 הצטרפתי לקבוצת XC תחרותית ומהר מאוד הבנתי שאני מחפש את השליטה הטוטאלית באופניים ולא את הפודיום. בגיל 16 התחלתי להתאמן בסגנון רכיבה הנקרא "טריאל" – סגנון זה מבוסס שיווי משקל ומטרתו מעבר מכשולים ללא הורדת רגל אל הקרקע. לאחר שירותי הצבאי חזרתי לרכוב גם בשטח אך תמיד עם טוויסט בזכות יכולותיי מרכיבת הטריאל…

במשך השנים עבדתי כמכנופן ומוכרן בחנויות אופניים שונות על מנת לצבור עוד ידע וניסיון בתחום, בשנים 2012 עד 2014 עבדתי כמדריך במשרה מלאה ב "עז הרים – הדרכות רכיבה".
ב 2011 הקמתי את חברת "BikeControl – שלוט באופניים" המתמחה במופעי טריאל (וגם להטוטנות וג'אגלינג) וכמובן הדרכות רכיבה בשטח.
בקיץ 2015 טסתי לוויסלר, קנדה על מנת לעבור קורס מדריכים טכניים ברמה הגבוהה ביותר דרך חברת ZEP Technique ו PMBI הכולל 2 תעודות הסמכה בינלאומיות.

כיום סגנון הרכיבה שלי בשטח מבוסס All-Mountain עם נגיעות מעולם הטריאל, אני אוהב את ה"מהירות שבאיטיות" – מעבר קטעים סלעיים במהירות איטית עם שינויי כיוון, סטופי ומנואל על סלעים והכל בדיוק וריכוז רב… כמובן גם המהירות חשובה לשימור האדרנלין, קפיצות וזמן אוויר = כיף אמיתי!

עיקר שיטת ההדרכה שלי מבוססת על פירוק תנועה ושפת גוף נכונה, שימור אנרגיה, שליטה באופניים במהירות איטית ועד מהירה מאוד, מתן אינדיקטורים ותרגילים לשיפור הטכניקה גם בזמן אמת וגם לאחר ההדרכות\קורסים עמי.

היעד והייעוד שלי הם ללמד ולהדריך רוכבים לשליטה מקסימלית באופניהם, אני פונה לרוכבים בכל הרמות – החל מרוכבים המתחילים רכיבתם בסינגלים ורוצים לעשות זאת בצורה בטוחה ונכונה יותר ועד לרוכבים עם ניסיון או כאלו שעברו הדרכות ומעוניינים לעבור מקצה שיפורים בטכניקות מתקדמות.

הנני מדריך ילדים, מבוגרים  – בקבוצות ויחידים.

ניתן לתאם מופעים או הדרכות בטלפון:  054.9408969

 

הדרכות אופניים עם תום "טריאל" בר | מופעי אופניים בסגנון טריאל | מופעים וסדנאות אופניים, ג'אגלינג ולהטוטנות אש