מועדון BC KIDS

 

מועדון BC KIDS – חוג האופניים של BikeControl

** פתיחה חגיגית ורשמית למועדון – יום שישי 29.12 בבת שלמה! נעדכן מיקום ושעה מדוייקת בסמוך ליום הפתיחה **

ניתן להשאיר פרטים בקישור זה ונשמח לחזור אליכם

כשאופניים, חינוך וטבע נפגשים.
BC KIDS הוא מועדון אופניים המקדם ילדים בעולם רכיבה מגוון בצד הטכני והאתגרי של אופניי ההרים בשלל סגנונות רכיבה לצד התפתחות במרחב הטבעי – הישרדות, שדאות, בישול שטח, ועוד.
מטרת המועדון הינה פיתוח תרבות רכיבה נכונה, בריאה ומעצימה לצד חיבור למרחב הטבעי תוך כדי העצמת הפרט והקבוצה.

הרכיבה במסגרת קבוצה עוזרת לפיתוח כושר גופני ויכולות מוטוריות לצד כישורים חברתיים, עבודה בצוותא, הכרת הארץ, אהבת הטבע ושמירתו  במעטפת של דוגמה אישית והקניית ערכים ממדריכי רכיבה מהמובילים בארץ עם ותק וניסיון רב.

אנו נוציא את ילדכם מהבית אל הטבע והמרחבים, ננתק אותם מהתאורה המלאכותית, מהטלוויזיה ומהמחשב ונלמד אותם לאהוב את החוץ, את החי והצומח וליהנות מפעילות ספורט אופניי ההרים.

במהלך החוג, הילדים והמדריך יוצאים לרכיבה משותפת, זורמים בשבילים המקומיים, סופגים אנרגיות ירוקות של יער וטבע ובנוסף  משפרים כושר גופני וטכניקות רכיבה המפתחות בין היתר את הריכוז, הפוקוס, ההתמדה והקואורדינציה בצורה מדהימה.

בין סגנונות הרכיבה השונים נתמקד ב: XC (קרוס-קאנטרי), AM (אול-מאונטיין) ואנדורו, נגיעות מעולם ה DH (דאונהיל), שיווי משקל ועולם ה"טריאל" ועוד.

איפה ומתי?

ימי שלישי בשעה 1530 ביער עופר.

ימי שישי בהר חורשן (נפגשים בחנות האופניים "בייקדיל" בת שלמה) – שעות יפורסו עם תחילת הפעילות.

למי מיועד החוג?

לילדים בגילאי 10 ומעלה.

הציוד הנחוץ:

* אופניים תקינים ברמת כניסה (1500 ש"ח ומעלה) ומתוחזקים היטב.

* מיגון: קסדה מותאמת לראש הרוכב; מגני ידיים ורגליים; כפפות ארוכות.

* תיק גב ובו שני ליטרים מים לפחות, חטיף, פנימית חלופית וכלי תיקון לאופניים.

עלויות:

אימון אחד בשבוע – 220 ₪ לחודש.
2 אימונים בשבוע – 300 ₪ לחודש.

על המדריכים (תום בר ונמרוד שוורץ)

את הפרופיל של תום בר תוכלו לקרוא כאן

נמרוד שוורץ, בן 28, מתגורר בחוף הכרמל – חי ונושם אופני הרים וטבע.
פגשתי את האופניים כילד ומאז לא הפסקתי לפדל, בפשטות: אוהב לרכב מהר ולהיות בחוץ, בעבר הייתי מתאמן ומתחרה בקבוצה, כיום רוכב את שלל הסגנונות כדרך חיים.

האופניים נתנו לי את הכלים להכיר את עצמי ואת הטבע, הם גרמו לי לפרוץ את הגבולות שלי ולהיות סקרן במרחב הטבעי, לדעת מה החוזקות ומה החולשות שלי, לדעת להתמודד עם כשלונות וניצחונות ובעיקר למדתי להאמין שהכל אפשרי בחיים אם באמת רוצים – "אם יש רצון, יש יכולת."

בשנים האחרונות אני נוגע בעולם האופניים ככלי שיקומי\טיפולי\תהליכי בדגש על שילוב הטבע והסביבה. בנוסף הנני מדריך טכניקה ומתמקד בהקניית מיומנויות רכיבה מהירה וטכנית, פיתוח תרבות רכיבה – אופניים ככלי חינוכי.
מדריך מוסמך מזה 8 שנים, הדרכתי והובלתי ילדים בשלל מסגרות ומועדונים (עממי\תחרותי) עם דגש על העלאת היכולות הטכניות ומיומנויות הרכיבה השונות, חינוך ילדים לתרבות רכיבה נכונה ובריאה, חינוך קבוצות לערכי הטבע ושימוש במרחבים כגון בישולי שטח, שדאות, ניווטים, הישרדות ועוד.
בנוסף אני מנחה ומוביל קבוצות רכיבה בשטח, מדריך אופניים (ב BikeControl) בארץ ובחו"ל, מנהל אזור צפון בעמותת "אתגרים" ובעיקר – אוהב לרכב על אופניים.

 

לפרטים נוספים והרשמה:


054.9408969 | Info@BikeControl.co.il